Tokio Hotel ~ Bosnia and Herzegowina~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel ~ Bosnia and Herzegowina~

This is a forum for TH fans, have fun!
 
HomeSearchRegisterLatest imagesGalleryLog in

 

 You are my Vampire,Bill..

Go down 
5 posters
AuthorMessage
[× Nora.Doll ×]
Admin
[× Nora.Doll ×]


Female Number of posts : 199
Age : 33
Location : ..der Ort den nur WIR beide kenn'n ..
Job/hobbies : Musika, TH, Fotografija, Internet, Chat, Putovanja, Jezici...
Registration date : 2007-10-13

You are my Vampire,Bill.. Empty
PostSubject: You are my Vampire,Bill..   You are my Vampire,Bill.. Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 8:56 am

Evo i moje FF..bit ce podjeljena u nekoliko djelova..tako da bude uzbudljivije :lol!: i da ne dosadi...ako vam je preduga ^^

You are my Vampire,Bill

Prije mnogo godina,još u 16. stoljecu u jednom malom gradu zivjela je djevojka-REA.Nije imala prijatelja,samo jednog brata koji joj je pomagao u svemu.Cesto je bila usmaljena i nije imala mnogo novca.Ali,imala je ciljeve u zivotu i znala je da mora upisati i zavrsiti studij i da ce joj to pomoci u zivotu.Bila je odgovorna, inteligentna i u potrazi za svojom pravom i velikom ljubavi.
U Rumunjskoj,gdje je i zivjela tada su kruzile mnoge price o postojanju vampira.Vampira koji bi po noci znali traziti svoje zrtve.
Rea nije bas vjerovala u to,to je za nju bilo besmisleno i glupo.Kad se preselila u veci grad radi studija i dalje bi u kasnim nocnim satim znala setati gradom,iako tada nije bilo nikoga zbog straha od vampira.Naime u gradu su vec bili nestali mnogi ljudi i kao jedino objasnjene su bili oni.No,ona je najvise volila to doba, kad nema nikog, da moze u miru razmisljati.Tako je jedne veceri u malom prolazu naletjela na nekog tajanstvenog tipa.Nikad ga prije nije vidila tu,i bio je potpuno cudan.Prisla mu je.
Gledao je u nju tako cudno, u njene oci i dugo je posmatrao...
Ona je osjetila nesto sto prije nije nikada,mozda bas ono sto ljudi zovu ljubav na prvi pogled.Dugo je gledala u njegove velike smedje oci,njegovu dugu crnu kosu..
Jednostavno ju je tako privlacio,kao nitko do sad.
Rea se napokon vratila u stvarnost..i popricala s tim tajanstvenim deckom:
-Tk...tko si ti?
On se u jednom trenutku trznuo,malo promislio,osvrnuo se i zadrhtao:
-Nije bitno,,ja sam,,,nemogu ti reci,molim te molim te idi odavde...Sto prije,bjezi odavde...!!
Rea je potrcala,nista joj nije bilo jasno.Tako joj se svidio taj decko,i to po prvi put u zivotu.Ali shvatila je da je njegovo upozorenje ozbiljno i odlucila sto prije otici kuci.
Back to top Go down
https://www.youtube.com/XxNoraDollxX
Dark.Angel
Moderator
Dark.Angel


Female Number of posts : 26
Location : In TH world
Job/hobbies : Music..
Registration date : 2007-10-15

You are my Vampire,Bill.. Empty
PostSubject: Re: You are my Vampire,Bill..   You are my Vampire,Bill.. Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 3:46 pm

ohhh seki moj kako fino pišeš :!: :queen:

Svaka cast... cheers
Samo nastavi i objavi dalje! :D
Back to top Go down
BiLLs Sternchen
Admin
BiLLs Sternchen


Female Number of posts : 110
Age : 36
Location : dort,wo mein Herz ist...
Job/hobbies : TH,muzika,ples,jezici,putovanja,slatkisi
Registration date : 2007-10-13

You are my Vampire,Bill.. Empty
PostSubject: Re: You are my Vampire,Bill..   You are my Vampire,Bill.. Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 9:41 am

aaaaaaaaaaaaa zwiLLI tako je dobrooooo!!!! winner winner winner
ajdeeeee nastaviiiii!!!!! cheers cheers cheers
Back to top Go down
[× Nora.Doll ×]
Admin
[× Nora.Doll ×]


Female Number of posts : 199
Age : 33
Location : ..der Ort den nur WIR beide kenn'n ..
Job/hobbies : Musika, TH, Fotografija, Internet, Chat, Putovanja, Jezici...
Registration date : 2007-10-13

You are my Vampire,Bill.. Empty
PostSubject: PART 2   You are my Vampire,Bill.. Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 10:14 am

Hvala vam :ducca: :ducca: :ducca: :ducca: :D :oops:

PART 2

Bill-tajanstveni decko-tuzan ostao je stajati i gledati kako odlazi osoba za kojom je cijeli zivot tragao.Zapravo,na neki nacin mu je bilo drago sto je otisla jer da je ostala tu,ne bi se dobro zavrsilo.Ali zalio je za njom,toliko ga je ocarala i zracila necim posebnim.On ce imati problema zbog toga sto ju je pustio,ali to mu nije vise bilo vazno.On je i dalje stajao ,nije se pomicao kad je dosao jedan covjek-Press:
-Jesi li normalan,kako si je mogao pustiti?
-Znam,pocinio sam gresku,ali s razlogom.
-Kakvim razlogom.Ti znas dobro sto je zadatak nas-nas vampria!
-Znam,ali ovo je drugacije..ovo se ne moze opisati.Nisam mogao pustiti ljubav svog zivota..da je....
-Ljubav?Sta je s tobom? Jeli ti uopce znas sta si ti?
-Da...
-A znas li da mi ne mozemo osjecati ljubav.Mi nemamo osjecaje.Mi samo trazimo zrvte,hladnokrvno.
-Znam! Znam! Ne moras mi sve objasnjavat.Znam dobro tko sam..sta sam... i znam da ne mogu osjecati.I to je tako odvratno,sad bas sad...
-Nista se nece promjeniti,ni sad,ma nikad.mi vampriri zauvijek ostajemo takvi..ja stvarno ne shvacam zasto si je pustio..ali sad,sad idemo... Uopce me ne zanima sta ti «osjecas» ali reci cu ti ovo samo jednom: Tu curu moras uhvatiti kako god znas..inace ces biti kaznjen najstrozom kaznom za vampire.
-Ali..
-Nema ali.To ces uraditi,jasno?
-U redu....
Te veceri ni Rea ni Bill nisu mogli zaspati.Stalno su razmisljali jedno o drugom.
Rea je bila tako vesela,radovala se sutrasnjom danu,jer je namjeravala potraziti onog tajanstvenog decka,u kojeg se zaljubila na prvi pogled.Nije mu znala ni ime,ali je osjecala u srcu da je on onaj pravi i da ga mora na bilo koji nacin pronaci.
Bill je pak bio tuzan,jer je znao da izmedu njih dvoje nikad nista ne moze biti.
Znao je da je voli i da zeli biti s njom.Da je ona jedina i prava.Ali isto tako da je on vampir,a ona obicni smrtnik.Zbunjivalo ga je to sto kao vampir osjeca ljubav.Kako je to moguce?
Takodjer zadatak koji mu je zadan,bio je tako odvratan.On mora osobu koju voli uciniti vampirom.Znao je ako to ucini,Rea ce ga zauvijek mrziti i tek onda nece moci biti sa njom-u svijetu vampira nema ljubavi nitko nikoga ne voli,nema parova,niti je to dozvoljeno.Tko još zeli biti vampir.
Samo kad se sjeti sebe kad ga je vampir napao i ugrizao. Molio ga je i sve je cinio da ga ne napravi vampirom.To je bio najgori trenutak u njegovom zivotu. Taj novi zivot bio je potpuno drugaciji od starog.Mnogo toga vise nije imao.Mnogo toga se promjenilo,na gore.Nije htio da i njegova velika ljubav pati i prođe to sto je on.Ne moze to uciniti osobi koju voli.Jednotsavno ne moze..
Zato se odlucio sto vise odugovlaciti,a na kraju kad vise ne bude mogao,nju ce pustiti,a on ce snositi posljedice.

........
Back to top Go down
https://www.youtube.com/XxNoraDollxX
BiLLs Sternchen
Admin
BiLLs Sternchen


Female Number of posts : 110
Age : 36
Location : dort,wo mein Herz ist...
Job/hobbies : TH,muzika,ples,jezici,putovanja,slatkisi
Registration date : 2007-10-13

You are my Vampire,Bill.. Empty
PostSubject: Re: You are my Vampire,Bill..   You are my Vampire,Bill.. Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 10:00 am

aaaaaaaa stvarno je super!!! firee

ajde okaci celu, ne drzi nas vise u neizvesnosti, haha!!!
Back to top Go down
[× Nora.Doll ×]
Admin
[× Nora.Doll ×]


Female Number of posts : 199
Age : 33
Location : ..der Ort den nur WIR beide kenn'n ..
Job/hobbies : Musika, TH, Fotografija, Internet, Chat, Putovanja, Jezici...
Registration date : 2007-10-13

You are my Vampire,Bill.. Empty
PostSubject: Re: You are my Vampire,Bill..   You are my Vampire,Bill.. Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 4:33 pm

oki oki da imate sta citat dok sam u Njemackoj XDD cheers

EVo 3 DIO:

Sljedece jutro je Rea posla u potragu za njim.Isla je na mjesto gdje su se prvi put vidila,obilazila sve okolo.Pokusavala doci do informacija,bilo cega....
Bill ju je pratio,svaki njen korak.Bio je ovisan o njoj,samo kad ju je vidio sve mu se cinilo lako.Kao da nije imao problema.Posmatrao je i divio joj se.Shvati je da ona njega trazi,i to ga je ucnilo tuznim i sretnim.Sad je znao da i ona nesto osjeca prema njemu.A da on nemoze biti s njom.Nije htio da ona pati,zato je jedne veceri cekao kod istog onog njihovog prolaza..
-Dođi ovamo-šapnuo joj je
Rea mu se priblizila,stali su u mracnom prolazu uz jedan zidic
-Gdje si bio? Trazila sam te...
-Nisam te smio vidit..i sad smo u opasnosti..
-Kakvoj opasnosti,nista ne razumjem.I onda sam morala od nekoga bjezati...
-Da,opasnost,od osobe koja kontrolira moj rad..Nije nas smio viditi zajedno.
-Kakve on veze ima s nama..Tako si tajanstven,to je mozda ono sto me privuklo na tebi,,ali ipak bih htjela znati mlao vise o tebi..
-I ti si mene privukla,ali ipak to nije moguce.Ako pođes sa mnom dogoditi ce ti se nesto loše.Zato sam dosao,da te upozorim.I da te zamolim da vise nikog ne pitas za mene..
-Ali..ali ja nemogu...samo tako..odustati od tebe..ne zelim to..bez obzira na tu opasnost...molim te,postoji li neki izlaz?
-Znam kako ti je,i ja osjecam isto...ali ovo je kompicirano,jako ... i ne smijem ti reci tko sam...
-Barem mi reci ime svoje...
-Bill...
-Ja sam Rea...ako mi kazes svoju malu tajnu,obecajem nikad vise necu pitati za tebe,nikad vise me neces viditi,nestacu iz ovog grada...poslusat cu te..
-ne zelim to da ona ode,volim je,no to je jedino razumno rijesenje,i jedino tako ce se ona spasiti..(U sebi)
-U redu Rea.Dogovoreno.No svakako to ne smijes reci nikome.I idi dalje sto dalje kad ti pokazem svoju malu tajnu!
-Pokazes..??!

-------------------------------------------------------
Back to top Go down
https://www.youtube.com/XxNoraDollxX
[× Nora.Doll ×]
Admin
[× Nora.Doll ×]


Female Number of posts : 199
Age : 33
Location : ..der Ort den nur WIR beide kenn'n ..
Job/hobbies : Musika, TH, Fotografija, Internet, Chat, Putovanja, Jezici...
Registration date : 2007-10-13

You are my Vampire,Bill.. Empty
PostSubject: Re: You are my Vampire,Bill..   You are my Vampire,Bill.. Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 4:34 pm

PART 4:

Bill otvori usta i pokaza Rei svoje vampirske zube i oci mu postadose od jednom crvene.Nije bila toliko sokirana,koliko je bila razocarana.
-Eto to je moja tajna...sad znas zasto me ne smijes vidati.Idi Idi odavde...
I u tome trenutku nesto se slomi u njoj..potracala je.Nije prestajala razmisljati o tome..sve je bilo tako tmurno i ne moguce za objasniti...Nije shvacala Bill-ove namjere.Nije znala da je on to sve radio da bi je spasio.Bila je u dvojbi:
Jeli Bill stvarno osjecao to prema njoj,kako on kao vampir moze voliti..a ako nije nista osjecao..zasto je onda nije ugrizao..imao je vise prilika...sta ce s njim biti..na kraju je pocela plakati i okrivljavati sama sebe.
Nekoliko dana nije izlazila,povukla se sama u sebe,ni s bratom nije vise razgovarala..
Bill je pak izmisljao svakakve stvari kako bi se spasio i ne bi dobio najstrozu kaznu..Jedne veceri cekao je svoje zrtve u jednom od mnogih prolaza gdje bi ih inace uvijek cekao.Bas tada prolazila je Rea i ugledala ga je.Bila je sasvim smirena,stala je i pogledala ga.
On isto,ali ovaj put bio je pomalo ljut.Odvukao ju je u tamu.
-Sta ti radis ovdje..kako ne shvacas da sama sebi upropastvas zivot..?!!!
-Ne mogu vise..nista ne radim..samo sebi postavljam pitanja..ali nemogu pronaci odgovor...nista mi nije jasno..
-Obecala si..Rea sto mi to radis,rekla si da ces nestati..cim ti otkrijem svoju tajnu
-Znam..i bilo bi tako..samo ta tajna mi je promjenila zivot..toliko pitanja imam..
-Ja ti ne mogu pomoci....moras nestati,jedino je sto cu ti reci..
-Molim te Molim te samo mi to još ucini..samo mi reci sve tako da znam istinu.. pa kakva god da bila..samo je zelim cuti i biti smirena...samo to molim te..
-U redu...
Sjeli su i Bill je poceo pricati sve..sve sto mu je lezalo na srcu..
Ta on je sve ovo radio radi nje...on se pati i ceka ga najgora kazna..a ona ce biti spasena..i zapocet ce novi zivot..Priznao joj je kako je voli,ali ni sa nije znao odogovor kako je moze voliti kao vampir..
-Sad idi..idi zauvijek i nemoj se vise vracati..
-Ali Bill....ne razumijes..ja tebe volim..ne mogu samo tako nestati..zelim ici s tobom..sad kad sve znam..zapravo ti si jedina osoba koja je ikad u zivot uradila takvo nesto za mene..to je velika stvar,riskiras zbog mene..to još nikad nitko nije uradio za mene.Volim Te.
-Znam i ja tebe,svim srcem...obozavam te..ali moras ici..to shvati,mora biti tako..
-Ako moram,onda dopusti da ucinim barem još jednu stvar prije polaska...
Prisla mu je i poljubila ga.Bill ju je zadovoljno pogledao i u tom trenutku samo nestao.Rea je pocela plakat,i cvrtso odlucila da nece odustat od njega.Nikad.
Kad je Bill dosao na mjesto gdje se okupljaju svi vampiri..cekao ga je Pres zajedno s drugim vampirom.Taj vampir je tvrdio da je te veceri vidio Billa kako se ljubi sa nekom nepoznatom djevojkom.Pres-u je bilo odmah jasno tko je ona.
-Kako si mogao tako da se zblizis sa svojom zrtvom!!Prekrsio si najvazniji zakon.
-Ne znam..ti ne razumijes..nitko...ja..
-Nista..veceras ti je zadnja sansa da je ugrizes ili ti sljedi najstroza kazna.
Ma ja uopce nemam pojma sto sa tako popustljiv s tobom..ne shvacam sam sebe.Trebao sam te davno...
-Znas...ja uopce ne zelim...
-Suti!Dosta si nereda ucinio..sad je vrijeme za polazak...!!
Back to top Go down
https://www.youtube.com/XxNoraDollxX
[× Nora.Doll ×]
Admin
[× Nora.Doll ×]


Female Number of posts : 199
Age : 33
Location : ..der Ort den nur WIR beide kenn'n ..
Job/hobbies : Musika, TH, Fotografija, Internet, Chat, Putovanja, Jezici...
Registration date : 2007-10-13

You are my Vampire,Bill.. Empty
PostSubject: Re: You are my Vampire,Bill..   You are my Vampire,Bill.. Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 4:38 pm

I Zadnji dio 5
THe Last Part 5:
firee

Bill je posao snjim..ni sam nije znao zasto.Usli su tiho u Rei-nu sobu..
-
Eno je lezi tamo,tako bespomocno...idi ucini to...to nam je najvece zadovoljstvo..
-Meni nije...samo tako zrtve..
-Ja ne znam sta je bilo s tobom.Nesto te extremno promjenilo...
-Znam.I znam sta je to...I znam da ne zelim i necu ugristi ovu djevojku.. to si nikad ne bi mogao oprostiti.To ne mogu uciniti...Kad je samo vidim,za mene se otvori jedan sasvim novi svijet...svijet koji ti ne poznajes...i nikad neces
-Ma..kako se usudujes..sad je ugrizi i nema price!Ne zelim te slusati vise..!!
U tom trenutku Rea se probudila..Bila je sretna sto vidi Bill-a.Pres joj je rekao sta je ceka..ali ona se nije previse prepala...
-Vampir..zelite me ucinit vampirom..kao sto ste uradili mom voljenom Bill-u.
Ako cu tada biti kao on,ako cu tada moci biti blize njemu..u redu..onda to zelim postati...
-Ne!Ja ti to necu dopustiti..ne mozes sebi priustiti takav zivot..Grozno je..ni tad necemo moci biti zajedno..
-Ali ako ovako nastavimo necemo se moci vidjeti..zato je bolje...
-Ja cu radije snositi posljedice,tj kaznu koju cu dobiti nego da ti postanes vampir-nesto najgore sto se nekome moze dogoditi.

Pres isprica sve o kazni koju ce snositi ako nju ne ugrize...ona je znala za kaznu,ali nije znala sta je kazna i koliko je grozna...i ovaj put je bila 100 % sigurna u svoju odluku.Sad je ostalo samo još jedno pitanje:
Tko ce se za koga zrtvovati?

-To nemozes uraditi Rea..imas brata,moras biti za njega tu...ja cu vec podnjeti tu kaznu...
-Ne,ako odes necu te vise vidjeti...MOLIM te molim te-ucini me takvom kao ti..
zelim biti ..Molim te..samo mi to ucini..-kleknula je i pocela plakati Rea..
-Ali...
-Ucini to!
Bill joj je prisao,uzeo je na sebe..pogledao ravno u oci,zatim se priblizio njenom vratu i skroz polako je ugrizao...Pres je bio zadovoljan i smjesio se.
No,nije to dugo potrajalo.Istog treutka kad ju je ugrizao pojavilo se neko cudno i jako svijetlo iznad njih.Nisu mogli niti otvoriti oci,bilo je prejako..
Trnci su prosli kroz njih dvoje,osjecali su se tako mocno..dok je ta svjetlost prolazila kroz njih.U sljedecem trenutku se se pogledali i poceli se smijati..Nista im nije bilo jasno..osim da izgledaju sasvim normalno.
Rea nije dobila vampirske zube,a Bill-ovi su takodjer opet bili normalni.Osvrnuli su se oko sebe..i primjetili da je Pres nestao.Pogledali su se opet,po tisuciti put provjeravali jeli sve uredu.
Nisu mogli vjerovati da nisu vampiri..Bill je bio još ljepši nego prije,drugaciji i puno opusteniji.Nije više bio toliko tajanstven te je postao puno otvoreniji.
Shvatili su da su dobili drugu priliku.Da je ljubav jaca od bilo cega na ovom svijetu.Da to nitko nikad nece promjeniti.
Ostali su vjecno zajedno,otkrili svoju pravu ljubav.Jednostavno se za ljubav moras boriti i dati sve od sebe.
Mora se riskirat da dobijes sta zelis,i suprostaviti strahu.
To su oni i ucinili i zauvijek su bili sretni.


THE END

firee rock yeah dance klatsch

yeah
Back to top Go down
https://www.youtube.com/XxNoraDollxX
An.Dy

An.Dy


Female Number of posts : 23
Age : 35
Location : Bosnien..
Job/hobbies : Studing
Registration date : 2008-06-24

You are my Vampire,Bill.. Empty
PostSubject: Re: You are my Vampire,Bill..   You are my Vampire,Bill.. Icon_minitimeWed Jun 25, 2008 11:25 am

diiiivno <333 jako mi se svidja

samo tako nastavi!!!

yeah
Back to top Go down
[× Nora.Doll ×]
Admin
[× Nora.Doll ×]


Female Number of posts : 199
Age : 33
Location : ..der Ort den nur WIR beide kenn'n ..
Job/hobbies : Musika, TH, Fotografija, Internet, Chat, Putovanja, Jezici...
Registration date : 2007-10-13

You are my Vampire,Bill.. Empty
PostSubject: Re: You are my Vampire,Bill..   You are my Vampire,Bill.. Icon_minitimeWed Jun 25, 2008 11:26 am

oh danke

Embarassed Embarassed :D
Back to top Go down
https://www.youtube.com/XxNoraDollxX
Maky- Forever Bills
Moderator
Maky- Forever Bills


Female Number of posts : 73
Age : 31
Location : Sa Billom na pustom ostrvu!!!
Registration date : 2008-06-26

You are my Vampire,Bill.. Empty
PostSubject: Re: You are my Vampire,Bill..   You are my Vampire,Bill.. Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 4:39 pm

Predivno je,rasplakalo me je!!!!! cry
Back to top Go down
http://th-4ever.bigforumpro.com/
[× Nora.Doll ×]
Admin
[× Nora.Doll ×]


Female Number of posts : 199
Age : 33
Location : ..der Ort den nur WIR beide kenn'n ..
Job/hobbies : Musika, TH, Fotografija, Internet, Chat, Putovanja, Jezici...
Registration date : 2007-10-13

You are my Vampire,Bill.. Empty
PostSubject: Re: You are my Vampire,Bill..   You are my Vampire,Bill.. Icon_minitimeSun Jul 20, 2008 3:36 pm

hvaaaala <333 I love you
Back to top Go down
https://www.youtube.com/XxNoraDollxX
Sponsored content





You are my Vampire,Bill.. Empty
PostSubject: Re: You are my Vampire,Bill..   You are my Vampire,Bill.. Icon_minitime

Back to top Go down
 
You are my Vampire,Bill..
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Bill ili Tom?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel ~ Bosnia and Herzegowina~ :: BiH Forum :: - Tokio Hotel - :: TH Fanovi&FF's-
Jump to: